Žlutý den aneb Symbióza s Mírovým během

Vydáno dne   21.6.2017 07:52

Ve čtvrtek 15. června se u nás na Benešce konaly dvě velké akce Mírový běh a Žlutý den, které se vzájemně proplétaly. Setkání běžců z různých evropských zemí se všemi žáky školy vytvořilo přátelskou atmosféru a hodinku plnou prožitků. Záplava žluté barvy na školním hřišti lahodila oku a zdůraznila, že přátelství, porozumění, empatie a cit jsou nejen ideou Mírového běhu, ale zároveň tato slova charakterizují  i  působení  žluté barvy na podvědomí lidí. Běžci – díky!!!

„YELLOW DAY“ pokračoval dál v režii učitelů…Z mnohých učeben anglického jazyka se například ozývala příjemná melodie písně „Yellow submarine“ od skupiny Beatles, děti v 2.B  si svoje žluté dopoledne užily ve společnosti třebíčské Zonky, bublinek, soutěžení a legrace. Nezapomenutelné mimoňské dopoledne prožili všichni prvňáčci se třídou 5. A,  která pro ně pečlivě připravila zábavné soutěže a to vše v odstínech žluté. Moc si to všichni užili a 5. A si zaslouží velkou pochvalu!

Poděkování patří  rodičům i pracovníkům školy, kteří  žlutý den podpořili.