Školní pomůcky

Kroužky

Kroužky 2016/2017

 

Kroužek

Vedoucí

Ročník

Den

od-do

Dramatický kroužek

Marečková

1.-2.

Po

13.00-14.00

Dramatický kroužek

Marečková

3.-5.

Po

14.00-15.00

Flétna

Šrámková

1.-5.

Út, Čt, Pá

6.45-7.45

Flétna

Šrámková

1.-5.

St

11.40-12.30

Flétna

Doláková 

1.-5.

St

6.45-7.45

Keramika

Toufarová

3.-9.

Po

15.00-16.30

Keramika

Toufarová

5.-9.

Po

16.30-18.30

Keramika

Toufarová

3.-9.

Út

15.00-17.00

Keramika

Treterová

3.-9.

Čt

15.00-17.00

Keramika

Vetchá

1.-9.

St

15.00-16.00

Keramika

Vetchá

1.-9.

St

16.00-17.30

Keramika

Palánová

1.-5.

Po

13.00-14.00

Keramika

Palánová

1.-5.

Po

14.00-15.00

Keramika

Palánová

1.-5.

Út

13.00-14.00

Keramika

Palánová

1.-5.

Út

14.00-15.00

Keramika

Palánová

1.-3.

St

13.00-14.00

Keramika

Palánová

1.-5.

13.00-14.30

Kvítek- taneční přípravka

Slatinská

1.-2.

14.00-15.00

Kvítek -taneční

Slatinská

3.-5.

Út

14.00-15.00

Kytara

Štěpnička

dle domluvy

Út

14.00 -15.00

Taneční studio BENE II.

Slatinská

5.-6.

Po

15.00-16.00

Taneční studio BENE I.

Slatinská

3.-4.

St

15.00-16.00

Taneční studio BENE III.

Slatinská

7.-9.

St

16.00-17.00

Pěvecký sbor

Doláková,Toufarová, Šrámková

1.-6.

Po, St

14.00-15.00

Procvičování ČJ počítače

 

3.-5.

Po-Pá

15.00-16.00

Procvičování Mat. počítače

 

3.-6.

Po-Pá

14.00-15.00

Vaření

Vetchá

3.-9.

Po

14.00-16.30

Výtvarný kroužek,Šikulka

Šrámková

1.-4.

Út

14.00-16.00

Deskové a logické hry

Šrámková

1.-5.

Čt

14.00-15,30

Drátkování

Vetchá

3.-9.

Út

15.00-16.30

Výtvarný kroužek

Sedláková

4.-5.

St

14.00-15.00

Rukodělný-pletení,vyšívání,šití

Pantůčková

3.-6.

St

15.00-16.00

Pop hudba

Deabisová

5.-9.

14.00-16.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Florbal

Kuthan

6.-9.

Po,St

6.45-7.45

Florbal

Špačková

1.-3.

Po

14.00-15.00

Florbal

Špačková

4.-5.

Po

15.00-16.00

Fotbal

Treterová

1.-2.

Po

14.00-15.00

Fotbal

Treterová

3.-6.

14.00-15.30

Stolní tenis

Adamová

1.-5.

Čt

15.00-16.00

Sportovní hry

Adamová

1.-5.

Po

15.00-16.00

Stolní tenis

Doláková

2.-9.

Út

14.00-16.00

Stolní tenis

Doláková

2.-9.

St

15.00-16.00

Stolní tenis

Špačková

2.-5.

St

13.00-14.00

T-ball, baseball

Pantůčková

1-.3.

14.00-15.00

T-ball, baseball

Pantůčková

4.-6.

15.00-16.00

Hrátky s technickou stavebnicí

Vetchá

1.-3.

Út,St

11.40-12.30

Gymnastika

Stejskalová, Kuthan

2.-5.

St

13.30-14.30

Atletika

Štěpnička

1.-5.

St

13.00-14.00

Atletika

Štěpnička

1.-5.

St

14.00-15.00

Elektrokroužek

Kafoněk

3.-5.

Út

13.00-14.30

SPECIÁLNÍ

 

 

 

 

Náboženství

Štěpničková

1.-2.

Po

13.15-14.00

Náboženství

Štěpničková

3.-9.

Po

14.00-14.45