Žákovský senát

Žákovský senát v novém!

Rok se s rokem sešel a my tu máme další školní rok plný nabitého programu a novinek. První a zároveň největší novinka se udála na naší škole hned prvního září 2016, kdy nám do rozhlasu popřál úspěšný školní rok 2016/2017 nový pan ředitel Mgr. Jan Vaněk spolu s novou paní zástupkyní Bc. Lenkou Stejskalovou. I my jim přejeme úspěšný pracovní rok plný úspěchů!

S novým vedením se setkal i náš Žákovský senát. Po dlouhých a úspěšných letech ho svěřila paní učitelka Mgr. Dana Fraňková do rukou nastupujícímu panuučiteli Mgr. Tomáši Kopečnému a paní učitelce Bc. Andree Hluché, kteří od nového roku učí na naší škole Tělesnou výchovu. Přivítali jsme mezi námi zástupce pátých tříd a zvolili si novou předsedkyni z 9.C SabinuLászlovou a místopředsedu z 9.C Tobiáše Dvorského. Senát odstartoval svoji činnost hned prvním zasedáním, kde se rozhodlo o uskutečnění prvních akcína škole. Mezi ně patřilavolba nového zvířete na adopci ze ZOO Jihlava a sběr starého papíru pro malého Kubíka. Uskuteční se výtvarná soutěž o ztvárnění nového loga Atletiky a v únoru proběhne celoškolní akce Modrý den. Po celý rok budou zástupci 7.B dohlížet na budky plné zrní pro ptáky z okolí a nově se zavede nástěnka Žákovského senátu s informacemi o připravovaných akcích. Myslíme si, že tento rok bude plný příjemných změn a velkých zážitků nejen pro nás, ale i pro všechny pracovníky školy!

Sabina Lászlová9.C

ŽÁKOVSKÝ SENÁT ZÁKLADNÍ ŠKOLY